Porsche Car Detailing - Car Spa Porsche Centrum Sopot - Car detailing

Porsche Car Detailing 

Dlaczego warto zadbać o odpowiednią ochronę lakieru?

Trzeba mieć świadomość, iż celem aplikacji powłok i wosków jest nie tylko poprawa estetyki, ale przede wszystkim wydłużenie żywotności pojazdu.
Od kilkunastu lat na terenie Unii Europejskiej obowiązują restrykcyjne przepisy zabraniające producentom samochodów stosowania lakierów chemoutwardzalnych,
które zostały zastąpione lakierami wodnymi. O ile wspomniana dyrektywa korzystnie wpływa na ochronę środowiska, to nie bez znaczenia jest fakt,
iż lakiery wodne są miękkie i mniej odporne na czynniki zewnętrzne, których w codziennym użytkowaniu samochodu nie sposób uniknąć.
Ponadto grubość lakieru również uległa zmniejszeniu, co znacznie ogranicza możliwość ich regeneracji. Dlatego też, warto zapewnić powłoce lakierniczej dodatkową ochronę –
specjaliści pracujący w naszym salonie, z pomocą najnowszych technologii mogą zabezpieczyć poszczególne elementy pojazdu nawet do 5 lat!
Warto podkreślić, że powłoki oraz woski stosowane przez nas, są silnie powiązane z powierzchnią lakieru bez wnikania w jego strukturę. To istotne o tyle, że część podobnych
rozwiązań skutkuje trwałym połączeniem materiału ochronnego z lakierem, na tyle trwałym, że jego usunięcie potrafi być bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe.
W przypadku nowych samochodów aplikacja niesprawdzonych produktów może skutkować naruszeniem gwarancji producenta na powłokę lakierniczą.
Powłoki lub woski nakładane w naszym salonie – choć silnie powiązane z lakierem – można usunąć z wykorzystaniem
mało inwazyjnych środków, więc nie ma ryzyka utraty gwarancji.
Zaznaczając, że pracujemy tylko na sprawdzonych produktach firmy GYEON, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu niezawodną ochronę zarówno lakieru, jak i pozostałych
elementów samochodu.
 
Dodatkowo na czas, gdy Twoje Porsche poddawane jest zabiegom w naszym Car Spa, Ty użytkujesz jeden z naszych samochodów zastępczych.

Powłoki ceramiczne

Zadaniem powłok ceramicznych jest zabezpieczenie lakieru przed wieloma czynnikami zewnętrznymi, które niekorzystnie wpływają na jego stan.

Należą do nich:

W praktyce powłoka zapewnia:

 Ponadto, dzięki powłoce o wiele sprawniej usuniemy z maski lub zderzaka uporczywe plamy po owadach.
Warto wspomnieć również o walorach estetycznych, nadawanych przez powłoki ceramiczne.
Lakier zyskuje szklistość i połysk, a jego kolor staje się głębszy.
 911/718MacanPanamera/ CayenneTrwałość
Silver2600zł3200zł4000zł18 miesięcy
Gold3600zł4200zł5000zł3 lata
Platinum5100zł5700zł6500zł5 lat

Ceny podane w netto.

911/718

Silver: 2600zł

Gold: 3600zł

Platinum: 5100zł

Macan

Silver: 3200zł

Gold: 4200zł

Platinum: 5700zł

MacanPanamera/ Cayenne

Silver: 4000zł

Gold: 5000zł

Platinum: 6500zł

Trwałość

Silver:18 miesięcy

Gold: 3 lata

Platinum: 5 lat

Ceny podane w netto.

Zawsze miękka i przyjemna w dotyku skóra.

 
Dbając o jak najdłuższe zachowanie miękkości tapicerek skórzanych, do ich pielęgnacji w nowych autach, stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne środku pielęgnacyjne Porsche.
W momencie, gdy auto jest już używane przez właściciela, a skóra uległa zabrudzeniu z różnych przyczyn, jesteśmy w stanie przywrócić pierwotny wygląd tapicerki z dodatkową
ochroną przed następnymi czynnikami, które spowodowałyby powstanie plam, tudzież innych zanieczyszczeń na powierzchni skóry.

Przed

Po

Impregnacja i czyszczenie dachu

Użytkownicy modeli Porsche z materiałowym dachem są świadomi, że mimo zachowania odpowiednich środków ochrony, ciężko utrzymać go w czystości.
Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów i w naszej ofercie detailingowej znajdziecie Państwo także usługi kompleksowego zabezpieczenia dachu.
W oparciu o najlepszy produkt dostępny na rynku, który wykorzystuje nanotechnologie do impregnacji każdego włókna tkaniny z osobna w taki sposób,
że nadal przepuszcza ona powietrze, jesteśmy w stanie przywrócić dawny wygląd dachu.
 
Koszt 500 zł